مجله آگما

فروشنده بلوئر پر کاربرد ترین دستگاه در صنایع

فروشنده بلوئر

بلوئر یکی از تجهیزاتی می باشد که برای انتقال مواد در صنایع کاربرد زیادی دارد. فروشنده بلوئر انواع مختلف بلوئر را برای کاربرد های صنعتی به فروش می گذارد. وظیفه بلوئر دمیدن هوا با فشار زیاد است. بسیاری از صنایع این دستگاه را به عنوان یکی از تجهیزات بسیار مهم و اصلی استفاده می کنند. این دستگاه که به عنوان دمنده مورد استفاده قرار می گیرد و کاربرد بسیار زیادی در ماشین آلات مختلف دارد. بلوئر دارای دو عدد روتور سه لوب می باشد که هوای وارد شده را توسط چرخش لوب ها تحت فشار قرار می دهند.

بهترین فروشنده بلوئر یک دمنده هوا پر سرعت

قیمت بلوئر هوادهی به پارامتر های گوناگونی وابسته است. به علت قدرت بالای دمندگی و مکندگی بلوئر برای بسیاری از صنایع بسیار مهم و پرکاربرد می باشد. به عنوان مثال به طور گسترده از بلوئر در صنایعی مانند جارو برقی مرکزی و دستگاه های نظافتی استفاده می کنند. قیمت این محصول برای این صنایع اهمیت زیادی دارد. یکی از مهمترین پارامتر هایی که بر روی قیمت این دستگاه تاثیر می گذارد مدل های بلوئر است. زیرا بلوئر هوا به چند دسته تقسیم بندی می شود که هر کدام دارای ویژگی ها و مشخصات فنی مختلفی هستند.

بهترین فروشنده بلوئر این دستگاه را با توجه به کارایی و متناسب بودن فعالیت کاری به فروش می گذارد. خریداران برای خرید یکی از انواع مختلف بلوئر باید نکات مختلفی را مد نظر قرار دهند که یکی از آن نوع کاربری دستگاه است. در واقع برای خرید ابتدا نوع کاربری را شناسایی کرده و بعد اقدام به انتخاب یکی از انواع مختلف دستگاه بلوئر کنید.

عوامل موثر بر قیمت بلوئر

عوامل موثر بر قیمت بلوئر

با نکات مهم قبل از خرید بلور آشنا شوید

اولین نکته ای که قبل از خرید بلوئر باید مد نظر قرار دهید توجه به قدرت دستگاه است. این عامل بر روی قیمت بلوئر تاثیرات مستقیمی می گذارد. طرز کار دستگاه اهمیت بالایی دارد. اما مهم‌ترین نکته‌ای که باید مد نظر قرار بگیرد کیفیت و کارایی بلوئر می باشد. لذا باید از فروشنده بلوئر در مورد  میزان قدرت موتور دستگاه اطلاعات کاملی کسب کنید. زیرا به هر میزان که قدرت موتور بلوئر افزایش یابد راندمان و میزان مکندگی و دمندگی آن بیشتر می شود.

نکته بعدی داشتن قابلیت تنظیم سرعت است. با داشتن این قابلیت شما امکان این را دارید که سرعت دستگاه را در موقعیت های متفاوت به دلخواه خود تغییر دهید. حجم خروجی هوا و نوع کاربری و توجه به انواع مدل های بلوئر از دیگر نکاتی است که باید مد نظر قرار بگیرد. توجه کنید که حجم خروجی هوا و فشار بستگی به میزان توان موتور بلوئر دارد.

کاربرد بلوئر در صنعت

کاربرد بلوئر در صنعت

کاربرد بلوئر در صنایع

فروشنده بلوئر این تجهیزات بسیار مهم را که در محصولات مختلف به عنوان یکی از مهم‌ ترین اجزا عمل می کند در مدل های گوناگون به فروش گذاشته می شود. یکی از کاربرد های بسیار مهم روتس وکیوم در صنایع جهت نگه داشتن اجسام در کارخانه های مختلف نظیر نساجی، کارخانه های تولیدی و مواد غذایی است. از آنجایی که شیوه کار لوئر به صورت دمنده و مکنده است برای نگه داشتن اجسام در کارخانه های مختلف بهترین گزینه محسوب می شود.

یکی دیگر از کاربرد های منحصر به فرد دستگاه بلوئر برای استخراج گرد و غبار می باشد که در کارخانه های تولیدی استفاده می شود. بلوئر هوا به چند دسته تقسیم بندی می شود که دو نوع آن روتس بلوئر و ساید چنل می باشد‌. از بلوئر ساید چنل در صنایع مواد غذایی و بسته بندی، صنایع کاغذ سازی، نساجی و صنایع پلاستیک استفاده می کنند. کاربرد عمده بلوئر روتس هم در استخر های پرورش ماهی، صنایع آب و فاضلاب است.

بهترین فروشنده بلوئر

بهترین فروشنده بلوئر

جمع بندی

بلوئر یکی از تجهیزات بسیار مهمی است که جهت زدودن گرد و غبار و تمیز کردن یک جسم در بسیاری از صنایع کاربرد بسیار زیادی دارد. برای خرید بلوئر باید نکاتی نظیر میزان قدرت دستگاه، مدل های مختلف بلوئر، میزان هوادهی خروجی دستگاه، کیفیت موتور بلوئر توجه زیادی داشته باشید. در این صورت بعد از خرید متناسب با کارایی دستگاه در زمینه کاری شما یک بلوئر مناسب انتخاب می کنید. بلوئر ساید چنل به دلیل حجم کمتر هوادهی در صنایع بزرگ استفاده نمی شود. اما بلوئر روتس برعکس این دستگاه در صنایع بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد

 

 

محصولات مرتبط:

روتس بلوئر MAPROAIR

روتس بلوئر PEDRO GIL

مقالات مرتبط:

آشنایی با بلوئر روتس و کاربردهای آن در صنعت

پمپ بلوئر هواده چیست و چه کاربردی دارد؟

بازگشت به لیست

دیدگاهی در مورد “فروشنده بلوئر پر کاربرد ترین دستگاه در صنایع

  1. مجید گفت:

    مقاله مفیدی بود

    1. مدیر سایت گفت:

      ممنون از لطف شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت ، استفاده از سرویس ریکپچای گوگل الزامی است که منوط به خط مشی رازداری و شرایط استفاده گوگل است.